Kopā – Üheskoos – Yhdessä – Вместе: studiju vizīte par iekļaušanas praksi

Studiju vizītē piedalīsies jaunatnes darbinieki no Latvijas, Igaunijas, Somijas, Austrumu partnerības valstīm un Krievijas, lai izzinātu, kā norisinās jaunatnes darbs ar jauniešiem, kuriem ir mazāk iespēju. Studiju vizītes dalībnieki apmeklēs Latviju (Rīga, Jūrmala), Igauniju (Pārnu, Tallina) un Somiju (Helsinki, Lahti). Tā norisināsies no 2018. gada 25. līdz 31. janvārim. Pieteikšanās līdz 20. novembrim!

Ir dažādas jauniešu grupas, kurām iekļaušanās sabiedrībā šķiet daudz sarežģītāka nekā viņu vienaudžiem. Latvijā, Igaunijā un Somijā uzsāktas vairākas dažāda veida iniciatīvas, lai iedrošinātu jauniešus, kuriem ir kādi izaicinājumi dzīvē, tos pārvarēt un iekļauties sabiedrībā.
Šī studiju vizīte palīdzēs izzināt ideju par kopīgu darbošanos. Kad kādam nepieciešama palīdzība, viņš to saņem, abi var kopīgi doties tālāk. Apmeklējot dažādas organizācijas – valsts, nevalstiskās vai pilsoņu kustības organizācijas – ir iespējams apgūt sociāli atstumto grupu dažādību Eiropā un nozīmīgus veidus, kā ar tām strādāt.

Notikuma laiks: 
25.01.2018 līdz 31.01.2018
Pieteikšanās līdz: 
Pirmdiena, Novembris 20, 2017 - 23:45
Pieteikšanās elektroniski