Jaunieti, maini dzīvi, piedalies projektā "PROTI un DARI!"

Vai vēlies uzsākt algotu darbu, bet nav pārliecības par saviem spēkiem? Varbūt plāno mācīties, bet neesi pārliecināts, kādā jomā un kur meklēt informāciju? Kā atsperties dzīvē, lai sasniegtu to, par ko iespējams pat neuzdrošinies sapņot? Izpēti projekta "PROTI un DARI!" iespējas!

Lasīt vairāk »
Jauniešu garantija
 

JSPA meklē mācību vadītājus

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) izsludinājusi pieteikšanos uz nacionālu un starptautisku mācību vadīšanu laika posmam no 2019. gada 1. janvāra līdz 2020. gada 31. decembrim. Tiek meklēti mācību vadītāji, kuriem ir pieredze neformālās izglītības mācību vadīšanā programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” vai līdzīgas neformālās izglītības programmas ietvaros.

Lasīt vairāk »
JSPA
 

Piesakies partnerību veidošanas aktivitātei "Šķērslis – iespēja" (Obstacle – Opportunity (O2))

No 2019. gada 19. līdz 24. februārim Latvijā norisināsies partnerību veidošanas aktivitāte "Šķērslis – iespēja". Pieteikšanās tiešsaistē līdz 3. decembrim. Šajā tīklošanās seminārā primāri ir aicinātas piedalīties organizācijas, kuras strādā vai vēlas strādāt ar jauniešiem, kuriem ir veselības problēmas (un/vai invaliditāte). Šī semināra mērķis ir veicināt partnerības, kapacitātes stiprināšanu un starptautisku jauniešu mobilitātes projektu attīstību.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Seminārs "Maini dzīvi, domā plašāk!" Limbažos

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jauniešus piedalīties bezmaksas informatīvā seminārā "Maini dzīvi, domā plašāk!", kurš norisināsies š.g. 24. novembrī no plkst. 13:00 līdz plkst. 17:30 Limbažu Bērnu un jauniešu centrā  (Rīgas ielā 19, Limbažos).

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Akreditēto Brīvprātīgā darba organizāciju tikšanās 24. – 25. novembrī

Esat uzņēmuši un nosūtījuši brīvprātīgos jauniešus? Gribi dalīties ar savu pieredzi, uzzināt, kā risināt problēmsituācijas? Esi domājis, kā uzlabot Brīvprātīgā darba kvalitāti? Vēlies izprast, kādu atbalstu vari sniegt brīvprātīgajiem un kādas funkcijas ir mentoram? Tad piesakies otrajam pieredzējušo akreditēto organizāciju tikšanās pasākumam, kas notiks 24. un 25. novembrī tepat Rīgas pievārtē! Pieteikšanās tiešsaistē līdz 19. novembrim.

Lasīt vairāk »
Eiropas Solidaritātes korpuss
 

Lapas

Subscribe to Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra RSS