Jaunumi

Piesakies starptautiskam eTwinning semināram Ungārijā par mobilo lietotņu un 3D izmantošanu

Ja Tevi interesē 3D modelēšana, mobilo lietotņu izmantošanu mācību stundās, vēlies satikt kolēģus no visas Eiropas, lai kopīgi uzsāktu mācību saturā integrētus eTwinning sadarbības projektus, līdz 5.augustam piesakies semināram Budapeštā! Iespējams, tieši tu kopā ar trim citiem skolotājiem septembra beigās dosies uz Ungāriju. Nav nepieciešama pieredze projektu īstenošanā, bet piesakoties jābūt eTwinning.net lietotājam!

Lasīt vairāk »
eTwinning
 

Skolotājus, kuri strādā ar bērniem ar īpašām vajadzībām, aicina pieteikties Nākotnes klases mācībām Briselē

Ja Tevi interesē tehnoloģijas, vari sazināties angļu valodā un vēlies uzzināt, kā veidot mācību stundas skolēniem ar īpašām vajadzībām un/ vai mācīšanās grūtībām, līdz 5.augustam piesakies mācībām “Nākotnes klase: Kā padarīt mācīšanos pieejamu? Speciālās izglītības vajadzības klasē.”. Mācības septembra beigās notiks Briselē, Beļģijā. Priekšroka eTwinning projektu īstenotājiem!

Lasīt vairāk »
eTwinning
 

Skolotāji no Eiropas apgūs digitālās prasmes Rīgā

No šī gada 26.līdz 28.jūnijam eTwinning skolu sadarbības tīkla organizēts seminārs Rīgā pulcēs 120 pedagogus no 24 Eiropas valstīm, lai zinošu profesionāļu vadībā apgūtu tehnoloģijas un metodes, kas palīdzētu radoši mācīt vēsturi un ar to saistītos mācību priekšmetus. Trīs dienu garumā skolotājiem būs iespēja apgūt 3D tehnoloģijas, virtuālās realitātes rīkus, veidot komiksus un ar mobilo lietotņu palīdzību izpētīt pilsētvidi, lai iegūtās prasmes pēc tam varētu likt lietā savās mācību stundās.

Lasīt vairāk »
eTwinning
 

Lapas